Polityka

autor: Fot. YouTube

Czy wystawiając Jachirę PO chce zrobić z Sejmu cyrk (chlew)? Czy wystawiając Jachirę Platforma chce zrobić z Sejmu kolejnej kadencji zwykły cyrk, a może i - mówiąc dosadnie - także chlew?

  • Polityka
Oto główna partia opozycyjna chce wprowadzić do parlamentu nie tylko osobę w istocie niebywale wulgarną, ale także - i to jest w tym kontekście najważniejsze - sprawiającą wrażenie po prostu nie do końca zrównoważonej, by rzecz ująć delikatnie. To osoba, która zdaje się potrzebować racz. w wyborach do Sejmu.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Maciej Rowiński, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Marcin Fijołek, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.