puste słowa

Hołownia spotkał się z rolnikami: Nie złożę obietnicHołownia i Siekierski wreszcie spotkali się z rolnikami. Marszałek Sejmu: Nie będę składał żadnych obietnic w imieniu premiera ani ministrów

e64689705c104096b15f9f36b872dbe6.webp
Szymon Hołownia i Sławomir Izdebski / autor: PAP/Piotr Nowak
FacebookTwitter

Hołownia podkreślił, że zależało mu, aby "spotkać i wysłuchać ludzi, którzy mogą doprowadzić do tego, że problemy realnie zostaną rozwiązane" oraz by wsłuchać się w to co Sejm może "z tego wziąć do siebie".

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.