Maleńczuk obawia się poglądów Kukiza? Podkreśla: "Jego wizerunek jest mocno prawicowy"

fot.youtube.pl
fot.youtube.pl

Sensacyjny wynik wyborczy Pawła Kukiza zrobił wrażenie nie tylko na politykach, ale też na jego kolegach muzykach. O komentarz na temat politycznej przyszłości Kukiza „Fakt” poprosił słynącego z kontrowersyjnych poglądów i obrażania katolików Macieja Maleńczuka.

Znam Pawła od lat, on jest niezwykle uwodzący. To zdolny muzyk. Jest lepszym wokalistą ode mnie, ale teksty to ja piszę od niego lepsze 10 razy, chociaż nie mam studiów …

—przyznał Maleńczuk i w jego słowach daje się wyczuć nutkę zazdrości. Muzyk przyznał też, że Kukiz polityką interesował się od zawsze i chętnie dyskutował o tym, co aktualnie dzieje się w państwie.

On zawsze o polityce mówił. Ile razy się spotkaliśmy, to zawsze był jechany temat polityczny. Nie o du…ch, nie o dragach, nie o piciu, bo on miał długie przerwy – tylko polityka. (…) Nie sądziłem, że aż tak zwariuje na tym punkcie. Po prostu polityka jest jego konikiem

—opowiadał.

Dla wielu osób ogromny sukces kampanii wyborczej Pawła Kukiza jest dużym zaskoczeniem i jak przyznaje w „Fakcie” Maleńczuk:

Ja uważam, ze cała jego kampania to jest wielki prztyczek w obóz rządzący. Słyszałem gdzieś, że jego kampania kosztowała 400 tys. zł,. (…) Natomiast jeśli prawdą jest, że kampania Komorowskiego kosztowała 20 mln zł, to uważam, że jego sztabowcy powinni tę kasę oddać. Z własnych pieniędzy.

Polityczne plany Kukiza to wejście w politykę i start w wyborach parlamentarnych. Oczywiście najbardziej zależy mu na jednoosobowych okręgach wyborczych.

On jest jednoosobowym, chodzącym JOW–em

—powiedział o Kukizie Maleńczuk.

Na szczęście nie musimy obawiać się planów politycznych Maleńczuka. Bo ktoś, kto przyznaje, że jest satanistą, zażywa narkotyki, upija się do reprezentowania kogokolwiek się nie nadaje.

Ja bym do polityki nigdy nie poszedł. Za diabła! Ja prowadzę swoją politykę: naśmiewam się ze wszystkich. Od lewa, do prawa. U mnie jest jak w seksie grupowym: nikt nie może być pominięty

—przyznał w swoim stylu Maleńczuk.

Czytaj też:

Maleńczuk straszy Kaczyńskim i podlizuje się władzy: „PO daje pewną stabilność temu krajowi”

http://wpolityce.pl/polityka/244194-kazik-muniek-i-malenczuk-komentuja-sukces-kukiza-jow-y-niekoniecznie-rozbija-ten-platformersko-pisowski-uklad

ann/”Fakt”

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...