Wideo

Blinken w ONZ: Rosyjskie siły przygotowują się do atakuBlinken w ONZ mówi wprost: Nasze informacje jasno wskazują, że rosyjskie siły przygotowują się do ataku. Na liście celów jest Kijów

3fee043e29d440d6ba40ead3463ea486.webp
Sekretarz stanu USA Antony Blinken podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ / autor: PAP/EPA
FacebookTwitter

"Pretekstem do ataku może być to jakieś wydarzenie związane z przemocą, czy jakieś oskarżenia przeciwko rządowi ukraińskiemu".

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.