KUKIZ O WOJNIE

Kukiz: Priorytetem jest jak największe osłabienie RosjiKukiz bez ogródek: Priorytetem jest jak największe osłabienie Rosji i to, by Ukraina straciła jak najmniejszą ilość terytorium

221e7d9d288e42c79df7fb9138d21e01.webp
autor: Fratria
FacebookTwitter

"Jest to bardzo dobrym znakiem, że to polski prezydent był pierwszą osobą, która przed parlamentem ukraińskim przemawiała".

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.