Wideo

Głos rozsądku w KO! Radny twardo o aferze pedofilskiejGłos rozsądku w KO! Radny twardo o aferze pedofilskiej w Kłodzku. Borys: Jestem zszokowany, że moja partia nie potrafi stanąć w prawdzie

4fe33bc6347c4305bbf0cfa5b5ff840d.webp
autor: Fratria/screenshot YouTube ujawniamy
FacebookTwitter

Politycy Koalicji Obywatelskiej bardzo niechętnie wypowiadają się o skandalu w Kłodzku, gdzie Kamila L., była działaczka KO, została skazana na 6,5 roku więzienia m.in. za nieudzielenie pomocy swojej małoletniej córce będącej ofiarą gwałtów i przemocy seksualnej ze strony męża Kamili L. W tej sprawie na tle kolegów z KO bardzo wyróżnił się Marcin Borys, radny KO w sejmiku województwa dolnośląskiego.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.