Prezydent Bronisław Komorowski wręczył nagrodę dla polskich inżynierów. W czasie uroczystości tytuł Honorowego Inżyniera otrzymał Mariusz Walter, założyciel m.in. TVN24, od lat manipulującej Polakami. CZYTAJ WIĘCEJ.

Za co dziś władza nagradza Waltera?

Wiadomo na pewno, za co wdzięczna była Walterowi poprzednia władza. Jerzy Urban, rzecznik rządu, który zhańbił m.in. prowadzeniem polityki medialnej i rządowej zbrodniczej propagandy po zamordowaniu ks. Jerzego Popiełuszki tak pisał o Walterze:

Mariusz Walter nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa programowego i TV – jednym słowem nie kierownika pionu propagandowego, lecz główną siłę koncepcyjno-fachową. Walter to najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce, który przedstawia tow. Mieczysławowi Rakowskiemu i mnie sporo interesujących koncepcji ogólnopolitycznych i propagandowych.

Urban polecał gen. Kiszczakowi, innemu z komunistycznych zbrodniarzy, Waltera, jako kandydata do specjalnego zespołu propagandowego, który chcieli powołać komuniści. Miał prowadzić czarną propagandę przeciwko „Solidarności” oraz bronić dokonań MSW.

Motywując swoją propozycję Urban wypowiadał się również z uznaniem o programie Studio 2, który wymyślił i, któremu szefował Walter.

Poszczególne redakcje zespołu „Studia 2” systematycznie uwzględniają w swoich programach tematykę umacniania ładu i porządku publicznego. Szereg audycji jest bezpośrednio poświęconych działalności resortu spraw wewnętrznych, eksponując osiągnięcia MO i SB w walce z przestępczością i prezentując sylwetki funkcjonariuszy

-- tłumaczył Urban, swoje poparcie dla Waltera.

Jak widać Mariusz Walter miał wiele zasług dla komunistycznej, PRLowskiej władzy. Za jakie zasługi otrzymał obecnie tytuł? A może wciąż odcina kupony od tego samego...

CZYTAJ TAKŻE: TVN broni WSI jak niegdyś program "Studio 2" Mariusza Waltera "eksponował osiągnięcia MO i SB". Pamiętający PRL muszą mieć Déjà vu

---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------

Promocje na ciekawe książki wSklepiku.pl!

Zniżki sięgają nawet 90%!

SPRAWDŹ SAM!