Felieton
W drodze na szczyt. Artystyczne wyzwania
W drodze na szczyt. Czy z takim bagażem doświadczeń Małgorzata Walewska nie była gotowa na najtrudniejsze artystyczne wyzwania?

Artykuł premium
DołączOpowiada w wywiadzie o swojej operowej drodze, o wspaniałych i niezwykle dla niej ważnych rolach i konsekwencjach bycia w stałej wokalnej gotowości.
Czy jej twarz brzmi znajomo? Dzięki udziałowi w polsatowskim show z pewnością zyskała dużą rozpoznawalność. W wywiadzie rzece pt. „Małgorzata Walewska. Pierwsza dama polskiej opery” przywołuje sporo ciekawych i nie zawsze znanych wątków.
Do rozmowy namówiła ją Agata Ubysz, jej obecna menedżerka. Panie poznały się jeszcze w czasach studenckich w Mediolanie. Potem każda poszła swoją drogą, aż po prawie 30 latach ich ścieżki skrzyżowały się w pracy. Teraz wydały książkę.
