Wideo

Przebierają się za niedźwiedzie, by zająć się niedźwiadkiem!Przebierają się za niedźwiedzie, by zająć się porzuconym niedźwiadkiem! Ma nie przyzwyczajać się do ludzi. Sam nie przetrwałby w dziczy

189516cfe80f4531866860433f207424.webp
Zwierzak często przytula się do misia / autor: FB/San Diego Humane Society
FacebookTwitter

Zwierzak często przytula się do dużego pluszowego niedźwiadka, najwyraźniej traktując go jako swoją zastępczą mamę.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.