„Delegacje Polski, Słowenii i Czech po wizycie w Kijowie wróciły bezpiecznie na teren naszego kraju” - poinformował na Twitterze uczestnik tej delegacji, rzecznik rządu Piotr Müller.
CZYTAJ TAKŻE:
Witajcie w domu! Dzięki Waszej osobistej odwadze Ukraina otrzymała silne wsparcie a świat patrzy z szacunkiem na Polskę i Europę Środ-Wsch! Podziękowania również dla pracujących nad bezpieczeństwem @MON_GOV_PL @MSWiA_GOV_PL. Szczególne dla operatorów i funkcjonariuszy działających w ciszy!
— napisał na Twitterze Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera.
tkwl/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/swiat/590120-delegacje-polski-slowenii-i-czech-wrocily-juz-z-ukrainy
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.