Moskal: Tusk szamanem, jeśli chodzi o oszukiwanie Polaków
TYLKO U NAS. Moskal: Tusk jest absolutnym szamanem, jeśli chodzi o oszukiwanie Polaków czy wmawianie im, że jest inaczej niż w rzeczywistości

"Szalejąca drożyzna w zasadzie jest obecna w każdym aspekcie życia i będzie się tylko pogłębiać. Widzimy zapowiedzi podwyżek podatków, widzimy zapowiedzi podwyżek cen energii. To też będzie wpływać na ceny wszystkich produktów" - powiedział na antenie Telewizji wPolsce24 poseł PiS Michał Moskal.
„Szalejąca drożyzna w zasadzie jest obecna w każdym aspekcie życia i będzie się tylko pogłębiać. Widzimy zapowiedzi podwyżek podatków i cen energii. To też będzie wpływać na ceny wszystkich produktów, więc nie tylko jest źle, ale wszystko wskazuje na to, że od stycznia będzie jeszcze gorzej. Rządzą ludzie, którzy są ekonomicznymi analfabetami i mamy tego efekty” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce24 poseł PiS Michał Moskal.
CZYTAJ TAKŻE: Tusk przekonywał, że paliwo w Polsce kosztuje 5,18 zł. Przeczą temu jednak… fakty. Błaszczak: „Po co tak kłamać?”
