„Premier Kosiniak-Kamysz, marszałek Hołownia i przewodniczący Czarzasty są wspólnikami zbrodni na praworządności i konstytucji i wiedzą, co im grozi i to ich wewnętrznie jednak integruje, mimo różnych konfliktów personalnych, walki o stołki, na drugim planie są oczywiście sprawy programowe jak to zawsze w takim gronie. Ale oni są wspólnikami zbrodni na praworządności i będą do końca walczyli, aby uciec przed odpowiedzialnością” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce24 poseł PiS Paweł Szrot.
CZYTAJ WIĘCEJ: Konferencja liderów koalicji bez Tuska! „Będziemy tylko my, ale zapamiętamy nazwiska tych, którzy poszli czekać na kogoś innego”
Paweł Szrot przyznał, że „dopiero teraz ostatecznie uwierzył…
Artykuł dostępny wyłącznie dla cyfrowych prenumeratorów
Teraz za 7,90 zł za pierwszy miesiąc uzyskasz dostęp do tego i pozostałych zamkniętych artykułów.
Kliknij i wybierz e-prenumeratę.
Jeżeli masz e-prenumeratę, Zaloguj się
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/731586-szrot-tych-trzech-panow-to-wspolnicy-zbrodni-na-konstytucji