„Sławomir Mentzen mówi: ‘niskie i proste podatki’, a Karol Nawrocki mówi: ‘niskie, proste i prorodzinne podatki’. Jestem przekonany, że ta emocja zaważy o zwycięstwie Karola Nawrockiego w wyborach” - mówił poseł PiS Janusz Kowalski w rozmowie z portalem wPolityce.pl, komentując rozmowę pomiędzy Karolem Nawrockim a Sławomirem Mentzenem.
Obywatelski kandydat na prezydenta popierany przez PiS Karol Nawrocki wziął udział w spotkaniu z byłym kandydatem na prezydenta Sławomirem Mentzenem. Po rozmowie podpisał on ośmiopunktową deklarację przygotowaną przez jednego z liderów Konfederacji.
Rozmowa ta została ciepło przyjęta przez internautów, którzy zwracają uwagę na jej merytoryczny charakter oraz dużą zgodność pomiędzy dwoma politykami.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rozmowa Nawrocki-Mentzen. Kandydat podpisał deklarację prezydencką. „Gwarantuję Polskę suwerenną i bezpieczną”
Merytoryczna i twarda rozmowa
Swoimi wrażeniami po rozmowie dzieli się z portalem wPolityce.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Kowalski.
Absolutnie fenomenalna rozmowa. To jest nowy poziom jakości w polskiej polityce. Merytoryczna, twarda, transparentna rozmowa dwóch liderów. Widoczne wspólne punkty, ale i również różnice
— wskazuje.
Ja się cieszę z najważniejszej dla mnie rzeczy. Sławomir Mentzen mówi: „niskie i proste podatki”, a Karol Nawrocki mówi: „niskie, proste i prorodzinne podatki”. Jestem przekonany, że ta emocja zaważy o zwycięstwie Karola Nawrockiego w wyborach, bo Karol Nawrocki jest jedynym kandydatem, który poza Sławomirem Mentzenem przedstawił konkretne propozycje podatkowe. A w sprawach dotyczących migracji, sprawach dotyczących Unii Europejskiej, sprawach dotyczących zielonego ładu, w sprawach dotyczących suwerenności Polski, mówią jednym głosem
— mówi.
To jest tak naprawdę nowa jakość polskiej w polskich kampaniach wyborczych. I gratulacje dla Słowa Mentzena za ten format, za wymyślenie tej formuły. To jest naprawdę coś niesamowitego
— dodaje.
CZYTAJ TAKŻE:
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/730215-tylko-u-nas-rozmowa-nawrocki-mentzen-kowalski-nowa-jakosc
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.