Wideo

Obrady ws. Polnordu. Ostrowski o Giertychu: Zakpił z prawaZespołu Przeciwdziałania Bezprawiu obradował ws. afery Polnordu. Prok. Ostrowski o Giertychu: To jest osoba, która sobie zadrwiła z prawa

64ca5f4fe8bb473f8787749ff8455c55.webp
Zespół Przeciwdziałania Bezprawiu / autor: X: @pisorgpl/https://x.com/pisorgpl/status/1902668883489595418
FacebookTwitter

Prokurator MIchał Ostrowski podkreślił, że kluczowym momentem w tej sprawie była zmiana władzy po wyborach z 15 października 2023 roku.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.