Mentalna hybryda Kołodziejczaka i OwsiakaWyprowadzony na ulice zwolennik Tuska to mentalna hybryda Kołodziejczaka i Owsiaka. Podatna na demagogię, hałaśliwa i chamska

8050e96b15ac4d05b2c643e69e1722e7.webp
autor: PAP/Marcin Obara
FacebookTwitter

Wyprowadzony na ulice zwolennik Tuska to mentalna hybryda Kołodziejczaka i Owsiaka. Podatna na demagogię, hałaśliwa i chamska.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.