Prawdziwa twarz homoterroru! Argentyńskie feministki spaliły kukłę papieża i brutalnie zelżyły katolików broniących kościoła przed profanacją. WSTRZĄSAJĄCE WIDEO

fot. YouTube
fot. YouTube

Groźba podpalania kościołów, która jeszcze niedawno brzmiała jak urojona obawa przewrażliwionych katolików, wprowadzona została w czyn. To, co wydarzyło się w jednym z argentyńskich miast powinno być ostatecznym sygnałem alarmowym.

Argentyńskie feministki zjechały do San Juan, by w podczas trzydniowej Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013) debatować o prawach do aborcji, przemocy wobec kobiet, zwalczaniu patriarchatu i zwiększeniu praw mniejszości. Wśród feministycznych sloganów wybrzmiała zachęta do pogłębiania aktywności kobiet w każdej dzielnicy i w każdym mieście.

Bez walki przeciwko patriarchatowi, nie możemy walczyć z systemem, który nas uciska. Bez feminizmu, nie ma socjalizmu

- mówili uczestnicy.

Moc indoktrynacyjna 58 warsztatów była wyjątkowo skuteczna, bo aktywistki postanowiły zaprowadzić w mieście własny porządek.

Hordy rozjuszonych feministek, lesbijek i gejów, ruszyły na kościół. Ich celem było sprofanowanie świątyni. Z odsieczą przybyła jednak 1500-osobowa grupa młodych katolików, którzy otoczyli katedrę zwartym kordonem. Modlitwą i opanowaniem próbowali odeprzeć barbarzyński atak rozwścieczonych feministek. Siedmiotysięczny tłum wykrzykiwał antyklerykalne i bluźniercze hasła. Odmawiający różaniec katolicy byli lżeni, opluwani i wulgarnie prowokowani. Nie wpuścili jednak do katedry lewackiej dziczy.

Żądne sukcesu antyklerykalne bojówki dały upust swojej nienawiści w inny sposób. W wielkim ognisku przy wtórze ryków i gwizdów, pod znakiem tęczowej flagi, spalono kukłę papieża Franciszka - swojego własnego rodaka. Oto co ma do zaproponowania zdemoralizowana dzicz, której światopogląd koncentruje się jedynie na medytacji własnych organów rozrodczych.

Lewicowa fala antychrześcijańskiej rewolucji światowej zatacza coraz szerszy krąg. Wszędzie przebiega według jednakowych schematów. Uczestnicy argentyńskiej Konferencji Kobiet twierdzą w mediach, że stali się przedmiotem ataku ze strony organizacji faszystowskich. Materiały filmowe przedstawiają tę sytuację zgoła odmiennie.

Rozpanoszone środowiska LGBTQ, pod pretekstem walki o prawa mniejszości i ochrony kobiet przed przemocą, forsują własną, wynaturzoną interpretację rzeczywistości. Jakie są jej skutki? Wystarczy obejrzeć film. Kiedy przyjdzie kolej na Polskę? Jeśli się przebudzimy, szybciej niż nam się wydaje...

 

UWAGA! Film jest wstrząsający, zawiera sceny wulgarne i obsceniczne.

 

CZYTAJ TAKŻE:

Kościoły budowane przez pokolenia, burzone są w nowoczesnej Europie z dnia na dzień mocą urzędniczych dekretów. O taki postęp chodzi w tej walce? Barbarzyńcy u bram

Papież odpowiada Środzie i Nowickiej: Kościół potwierdza swoje wielkie "nie" wobec gender. Pasterze mają obowiązek przestrzegać przed wypaczeniami niebezpiecznych ideologii

 

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...