Pompowanie Palikota: poseł z Biłgoraja honorowym gościem warszawskiej uczelni. Gdzie następna wizytacja?

fot. wPolityce.pl
fot. wPolityce.pl

Jeszcze nie doktorat honoris causa, ale całkiem blisko. W promowanie Janusza Palikota najwyraźniej włączają się wyższe uczelnie. Poseł z Biłgoraja został z honorami zaproszony na spotkanie ze studentami uchodzącej za prestiżową warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.

Jest to szkoła bardzo często podkreślająca, że jest najlepszą niepubliczną szkołą w Polsce. Generalnie bardzo dbająca o swój wizerunek jako profesjonalnej uczelni. Od kilku dni na korytarzach wiszą plakaty z twarzą Palikota zapraszające na spotkanie z tym "politykiem"

– napisał do nas student akademii.

Spotkanie organizuję samorząd, ale  - jak zaznacza nasz czytelnik - na pewno musiał mieć akceptację ze strony władz uczelni.

Jak smutne jest to, że na uczelnie wyższe są zapraszane jako autorytety w dziedzinie sukcesu takie kreatury życia publicznego

– dodaje oburzony student.

Dziś spotkanie ze studentami, jutro tytuł doktora honoris causa? Wszystko możliwie. Pompowanie Palikota osiągało już nie takie szczyty.

 

CZYTAJ WIĘCEJ: To są Himalaje hipokryzji. "Wyborcza" na tej samej stronie walczy z "mową nienawiści" i jednocześnie z całych sił promuje Palikota...

JKUB

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...