W neo-uważaku, a więc podróbce zamordowanego pisma, nie znajdziecie państwo rozmowy braci Karnowskich. IDZIEMY WŁASNĄ DROGĄ

Paweł Lisicki i Michał Karnowski omawiają próbne wydruki pierwszego numeru "Uważam Rze"
Paweł Lisicki i Michał Karnowski omawiają próbne wydruki pierwszego numeru "Uważam Rze"

W poniedziałek pierwszy numer neo-uważaka - a więc podróbki tygodnika "Uważam Rze", budowanej po wyrzuceniu red. Pawła Lisickiego i zastąpieniu go Janem Pińskim, człowiekiem z zupełnie innej niż nasza bajki.

W pierwszym numerze sporo "starych", niepokornych nazwisk. Niektórzy nie zdołali zapewne wycofać swoich tekstów, część pochodzi z zapasów, które ma każda redakcja.

Co ważne - w numerze nie będzie już rozmowy mojej i Michała Karnowskiego (osoby, która oryginalnego "Uważaka" wymyśliła, współpracując z Pawłem Lisickim). Z czego - nie ukrywam - jesteśmy dumni.

Zadbaliśmy o to bardzo starannie.

Nasza rozmowa - w najnowszym numerze pisma "wSieci", które znajdziecie Państwo w kioskach 10 grudnia. Tam także - sporo niespodzianek!

Do kiosków, zwłaszcza w dużych miastach, trafił dodruk "wSieci" - w sumie 40 tysięcy dodatkowych egzemplarzy. Był niezbędny, bo nasze pismo zniknęło błyskawicznie, i wielu czytelników alarmowało, że nie może go kupić, mimo wędrówki od kiosku do kiosku.

Co ciekawe - wydawca neo-uważaka obniżył cenę do 2.90  - choć całkiem niedawno podniósł ją do 3.90. Szykuje też kampanię reklamową, która wcześniej była nie do pomyślenia.

Jak widać, gdy idzie o oszukanie odbiorców, o sprzedanie niepokornej inteligencji podróbki - koszty się nie liczą.

Nie dajmy się oszukać. To sprawa honoru.

PS. "wSieci" ma już 6500 fanów na FB! Można dołączyć tutaj.

CZYTAJ TAKŻE: Czytelnicy: informujcie rodzinę, przyjaciół i znajomych - zwłaszcza tych, co żyją poza netem - o tym, co stało się z "Uważam Rze"!

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Krzysztof Bałękowski, Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska, Anna Wiejak.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.