Zaskakującą informacją podzielił się z użytkownikami Twittera Eryk Mistewicz, prezes Instytutu Nowych Mediów. Czym dzisiaj żyją Francuzi? Biedą! Przeraźliwą biedą, która dotyka ich kraj.
Od rana we wszystkich kanałach o nowych danych o porażającej biedzie we Francji. „Emeryci przychodzą po pomoc społeczną, nie mają za co żyć”. 39%. Francuzów nie ma na wykupienie leków, 27% nie ma na warzywa i owoce. Bieda we Francji przechodzi z pokolenia na pokolenie…
— napisał Mistewicz.
Ciekawe jak Francuzi poradziliby sobie w kraju, w którym płaca minimalna wynosi 2100 zł brutto, a najniższa emerytura to 1029,80 zł brutto?
rs
-
W najnowszym „Sieci”: DANIEL OBAJTEK W MOCNYM WYWIADZIE- WIELKIE KŁAMSTWO PLATFORMY. Przeczytaj koniecznie!
Kup nasze pismo w kiosku lub skorzystaj z bardzo wygodnej formy e - wydania dostępnej na: http://www.wsieci.pl/prenumerata.html.
Do tygodnika „Sieci” dołączamy wyjątkowy prezent od PZU – odblaskowy brelok do zawieszenia lub noszenia na ręku.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/swiat/411735-francuzi-skarza-sie-na-biede
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.