A to dopiero! Władmir Putin podczas przemówienia zaliczył wizerunkową wpadkę. Na jego czarną marynarkę narobił ptak, a wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu.
1 sierpnia na Pokłonnej Górze w Moskwie odsłonięto pomnik bohaterów I wojny światowej. Podczas tej uroczystości przemawiał prezydent Rosji, Władimir Putin, który wygłosił:
Ludzkość dawno już powinna zrozumieć najważniejszą prawdę: przemoc rodzi przemoc.
W tym momencie przelatujący nad głową Putina ptak poczuł potrzebę i… ubrudził czarną marynarkę prezydenta. Nagranie, na którym została uwieczniona wpadka, szybko obiegło internet.
Nie ma pewności jednak, że nagranie jest prawdziwe. Istnieje podejrzenie, że to komputerowa animacja nałożona na relację z wydarzenia. Na razie Kreml nie odniósł się do tego incydentu.
lap
———————————————————————
Gorąco polecamy książkę Andrzeja Nowaka „Putin źródła imperialnej agresji”.Można ją kupić szybko i wygodnie w naszym internetowym sklepie wSklepiku.pl!
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/swiat/207793-wizerunkowa-wpadka-putina-ptak-ubrudzil-marynarke-prezydenta-podczas-jego-przemowienia-wideo?wersja=mobilna
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.