Znany golfista Rory McIlroy nie jest już z Caroline Wozniacki! Sportowiec zerwał z tenisistką o polskich korzeniach, z powodu.. zdjęcia, które umieściła na Twitterze.
Karolina (23 l.) umieściła w sieci fotkę przedstawiającą śpiącego z otwartymi ustami Rory' ego. To bardzo rozsierdziło golfistę. Stwierdził, że zdjęcie zrobione przez tenisistkę, niszczy jego wizerunek.
McIlroy (34 l.) rzucił Woźniacką i nie zamierza do niej wracać. Teraz chce skupić się na golfie. Podczas związku z duńską tenisistką jego kariera nieco podupadła.
Maciej Gąsiorowski
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/78072-zerwal-z-wozniacka-przez-zdjecie
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.