Piłkarze RB Lipsk pokonali w Lizbonie Atletico Madryt 2:1 (0:0) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Czwartkowe spotkanie sędziował Szymon Marciniak. W półfinale niemiecki zespół zmierzy się z Paris Saint-Germain, które dzień wcześniej wygrało z Atalantą Bergamo 2:1.
RB Lipsk - Atletico Madryt 2:1 (0:0).
Bramki: dla RB Lipsk - Daniel Olmo (50), Tyler Adams (88); dla Atletico - Joao Felix (71-karny).
Sędzia: Szymon Marciniak (Polska).
W związku z pandemią koronawirusa oraz wynikającymi z niej opóźnieniami w rozgrywkach od 1/4 finału LM wszystkie zespoły rywalizują w stolicy Portugalii i rozgrywają tylko jedno spotkanie, a nie mecz i rewanż, jak dotychczas.
kk/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/513344-rb-lipsk-polfinalista-ligi-mistrzow
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.