Izraelska Federacja Piłkarska zapowiedziała, że poda do sądu 15-letniego kibica, który podczas sobotniego spotkania w Jerozolimie wbiegł na boisko.
Młody chłopak chciał… przytulić Roberta Lewandowskiego, ale w trakcie incydentu doszło też do przypadkowego zderzenia ochroniarza z naszym obrońcą Tomaszem Kędziorą.
Z początku sędzia myślał, że piłkarz został zaatakowany przez jednego z kibiców. Z tego powodu rozważał nawet wcześniejsze zakończenie meczu.
Podszedłem do niego i powiedziałem mu, że to przypadek, że chcemy grać dalej
— mówił po meczu Kamil Glik.
Izrael może spodziewać się teraz surowej kary od UEFA.
kpc/tvp.sport.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/473373-kibic-wbiegl-na-murawe-izraelska-federacja-poda-go-do-sadu
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.