PKN Orlen został oficjalnym partnerem piłkarskiej ekstraklasy. Współpraca będzie widoczna na stadionach i w transmisjach telewizyjnych już w rozpoczynającej się dziś 12. kolejce rozgrywek.
Sponsoring sportowy stanowi kluczowy element komunikacji marketingowej marki Orlen. Piłkarska ekstraklasa to ponad milion widzów zgromadzonych co tydzień przed telewizorami i kolejne miliony kibiców śledzących z uwagą wyniki tych rozgrywek. Jesteśmy przekonani, że tak jak w przypadku innych sportów, takich jak lekkoatletyka, siatkówka czy sporty motorowe z Formułą 1 na czele, nasze zaangażowanie w piłkę nożną przyniesie nam wymierne korzyści biznesowe i pozwoli umocnić postrzeganie marki
— powiedział prezes zarządu PKN Orlen Daniel Obajtek.
Pieniądze wyłożone przez szefów naftowej spółki do kas klubów ekstraklasy i na działalność Live Parku.
Piłka nożna i rozgrywki klubowe są doskonałym obszarem do wzmacniania swojej marki i budowania silnych więzi z klientami dzięki emocjom towarzyszącym rozgrywkom sportowym. W ramach współpracy nie będziemy skupiać się wyłącznie na świadczeniach promocyjnych, ale chcemy tworzyć dla Orlenu szereg możliwości, by zbliżyć tę markę do kibiców i budować ich zaangażowanie wokół ważnych dla naszego partnera obszarów. Zamierzamy także wspólnie z zespołem Orlenu wykorzystywać możliwości marketingowe istniejące po obu stronach, tak by prowadzić działania nastawione na wzajemny rozwój biznesu
— zapowiedział prezes Ekstraklasa S.A. Marcin Animucki.
CZYTAJ TAKŻE: Piszczek dał się namówić. Jeszcze raz zagra w reprezentacji Polski. Będzie to spotkanie pożegnalne
PAP, MACRO
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/469057-kolejna-inwestycja-wladz-pkn-orlen-w-sport
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.