Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do półfinału debla tenisowego turnieju ATP World Tour 500 w Pekinie.
W drugiej rundzie pokonali Rohana Bopannę z Indii i Edouarda Rogera-Vasselina z Francji 4:6, 6:4, 12-10.
W walce o finał zawodów China Open (pula nagród 3,4 mln dol.) rywalami Kubota i Melo będą rozstawieni z numerem trzecim Juan Sebastian Cabal i Robert Farah. W ćwierćfinale Kolumbijczycy pokonali kwalifikantów Ukraińca Denysa Mołczanowa i Słowaka Igora Zelenaya.
CZYTAJ TAKŻE: Putin o półtora roku przedłużył kartę stałego pobytu. To pierwszy krok w staraniach o polskie obywatelstwo
PAP, MACRO
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/415132-kubot-i-melo-w-polfinale-mieli-sporo-szczescia
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.