To trzeba mieć pecha. Trener AS Roma Eusebio Di Francesco podczas poniedziałkowego meczu z Atalantą Bergamo (3:3) złamał rękę, bo… uderzył pięścią w ściankę budki z ławką rezerwowych.
Pod koniec meczu Di Francesco wściekał się na grę swoich piłkarzy. W amoku uderzał lewą i prawą pięścią w pleksiglasową osłonę. Efektem złamana piąta kość śródręcza. Po meczu szkoleniowiec trafił do szpitala, gdzie przeprowadzono operację lewej ręki.
Choć trener dostał kilka dni wolnego, poprowadzi AS Roma w najbliższym meczu Serie A w Mediolanie z AC Milan (piątek, godz. 20.30).
CZYTAJ TAKŻE: Podstawowy stoper na mistrzostwach świata nie gra w klubie. Ponoć nie zregenerował się. Wiadomo, że to bujda
MACRO
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/409704-trener-zlamal-reke-podczas-meczu
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.