Premier Belgii Elio Di Rupo zaproponował prezydentowi USA Barackowi Obamie zakład o piwo dotyczący meczu piłkarskich reprezentacji obu krajów w 1/8 finału mistrzostw świata w Brazylii.
Proponuję zakład o wspaniałe belgijskie piwo, że nasze „Czerwone Diabły” awansują do ćwierćfinału
— napisał na Twitterze w piątek szef belgijskiego rządu.
Na razie nie jest znana odpowiedź Obamy.
Belgia wygrała trzy spotkania pierwszej rundy i pewnie awansowała do 1/8 finału. Amerykanie, prowadzeni przez Niemca Juergena Klinsmanna, z czterema punktami zajęli drugie miejsce w grupie G.
Pojedynek zespołów odbędzie się w Salvadorze 1 lipca, o 22 czasu polskiego. Faworytem bukmacherów są Belgowie.
ann/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/202663-premier-belgii-zaproponowal-obamie-zaklad-o-piwo
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.