Zlatan Ibrahimovic jest wielkim nieobecnym mundialu. Przyleciał jednak do Brazylii, niestety tylko w roli gościa. Ogląda mecze i typuje.
Szwed został zapytany, kto wygra całe mistrzostwa. Piłkarz powiedział, że według niego zwycięży Brazylia, która jego zdaniem w finale wygra z Włochami, podobnie jak w 1994 roku. Ibrahimovic stwierdził także, że mecz o złoto będzie bardzo wyrównany.
Jose Mourinho jest w takcie mundialu ekspertem jednej ze stacji telewizyjnych. Jest on pod wrażeniem Luisa Suareza.
Kiedy gra tak jak z Anglią, jest wspaniały. Po raz kolejny pokazał futbolowy geniusz -
powiedział Mourinho.
ann/eurosport.onet.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/201706-zlatan-ibrahimovic-na-mundialu-jest-gosciem-oglada-mecze-i-typuje-zwyciezce
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.