Żurawski nie daje rady amatorom. Zszedł z boiska z kontuzją. To przez kampanię wyborczą SLD?

Były piłkarz Maciej Żurawski, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej niedawno wznowił karierę sportową. Niestety w III-ligowym klubie idzie mu średnio…

Jego Poroniec Poronin w grupie małopolsko-świętokrzyska (lider Granat Skarżysko-Kamienna) jest w strefie spadkowej. Ostatni mecz z Sołą Oświęcim drużyna byłego reprezentanta Polski i zawodnika Celticu Glasgow, przegrała u siebie 2:3. „Żuraw” zdobył nawet jedną z bramek (w 28 minucie z rzutu wolnego), jednak musiał zejść z boiska z powodu kontuzji (uraz mięśnia). W przerwie został zmieniony przez Marcina Folwarskiego.

Maciej Żurawski najwyraźniej nie wytrzymuje trudów kampanii SLD. Spotkania z wyborcami są najwyraźniej tak wyczerpujące, że piłkarz nie ma czasu na regenerację.

Panie Maćku zdrowie jest najważniejsze! Polityka może poczekać. Przynajmniej będzie miał Pan czas na przestudiowanie protokołu z Kioto…

Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Żurawski 28, 2:0 Gogola 50, 2:1 Cygnar 58, 2:2 Cygnar 66, 2:3 Knapik 74.