Niemcy są jednym z faworytów zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Brazylii. Do boju ma ich nieść hit niejakiej Melanie Mueller.
25-letnia artystka to… była aktorka filmów pornograficznych, która swoich sił próbowała także w reality-show „Kawaler do wzięcia” i „Dschungelcamp”. Teraz zamierza zrobić karierę jako piosenkarka.
Jej przebój „Auf geht’s Deutschland, schiesst ein Tor” („Zaczynajcie Niemcy, strzelcie bramkę”) niestety nie spotkał się z przychylną reakcją ze strony fanów niemieckiej piłki. Internauci sugerują wręcz, że po jej usłyszeniu wszyscy piłkarze uciekną z boiska.
Przekonajcie się sami.
Maciej Gąsiorowski/sportfan.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/sport/193440-ta-piosenka-ma-zagrzac-niemcow-do-wygrania-mundialu
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.