105-letnia kobieta z włoskiego regionu Lacjum wyzdrowiała z Covid-19 i w sylwestra opuściła po miesiącu szpital - poinformowała w czwartek służba zdrowia w mieście Palestrina. Podkreślono, że to wspaniała wiadomość na zakończenie 2020 roku.
CZYTAJ TAKŻE: WSZYSTKO o pandemii koronawirusa
Stan kobiety o imieniu Maria był poważny i dlatego spędziła miesiąc w szpitalu przeznaczonym dla osób zakażonych koronawirusem.
To piękna wiadomość. Rok 2020 kończy się pod znakiem odnalezionej nadziei
— powiedział szef miejscowego oddziału służby zdrowia Giorgio Giulio Santonocito, cytowany przez agencję informacyjną Adnkronos.
Złożył też życzenia wyleczonej seniorce.
kpc/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/533199-105-letnia-kobieta-wyleczona-z-covid-19
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.