Dwóch mężczyzn zostało zaatakowanych - prawdopodobnie nożem - w jednym z centrów handlowych w Szczecinie przez 26-latka. Policja zatrzymała napastnika.
Według wstępnych ustaleń, po godzinie 17 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z centrów handlowych w Szczecinie dwóch mężczyzn w wieku ok. 30 lat zostało zaatakowanych niebezpiecznym narzędziem
— powiedziała w niedzielę asp. sztab. Irena Kornicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
„Głos Szczeciński” podaje, że do ataku doszło w jednej z sali kinowych. Świadkowie mówili o „zakrwawionym osobniku”, wybiegającym z jednej z sal.
Obaj poszkodowani trafili do szpitala, jeden z nich jest w stanie ciężkim. Mężczyzna, który ich zaatakował, został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo jakie były jego motywy.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/426907-atak-nozownika-w-szczecinie-dwie-osoby-ranne
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.