Skandaliczny poziom żartów Wyborczej! Toasty za poległych w koszulkach z Polską Walczącą

fot.wPolityce.pl
fot.wPolityce.pl

Kotwica”, jako znak Polski Walczącej pojawiła się w Warszawie 20 marca 1942 roku. Część kombatantów uważa, że ich znak jest szargany i wykorzystywany w złych celach, np. na gadżetach. Jak więc nazwać to, co zrobił serwis wyborcza.pl?

Na stronie pojawił się kolejny rysunek komiksu pt. „Polska mistrzem Polski”. Zrobiło się o nim głośno dzięki Twitterowi.

Rysunek spotkał się ze zdecydowaną i krytyczną oceną internautów.

Autoportret redakcji GW?

Już od pewnego czasu GW nie wywołuje u mnie emocji. Raczej smutek, że można upaść poniżej poziomu brukowców :/

—to tylko niektóre z komentarzy.

Jak przypominają kombatanci, symbol Polski Walczącej jest znakiem męczeństwa, bohaterstwa i poświęcenia bez granic. Może redaktorzy wyborcza.pl nie wiedzą co to znaczy.

ann

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych