Pijany członek komisji wyborczej w Kołobrzegu

fot.PAP/Jakub Kaczmarczyk
fot.PAP/Jakub Kaczmarczyk

Członek jednej z komisji wyborczych w Kołobrzegu przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu - informuje serwis miastokolobrzeg.pl.

Mężczyzna zjawił się przed otwarciem lokalu wyborczego, zgodnie z przedłożoną instrukcją. Przewodnicząca komisji wyczuła jednak od niego woń alkoholu

—podaje serwis.

Mężczyzna został natychmiast odsunięty od prac komisji wyborczej. Miejska Komisja Wyborcza musiała szukać pilnego zastępstwa. Wybory odbywają się bez zakłóceń.

Przemysław Żmuda, zastępca komisarza okręgowego, nie chciał nam udzielić informacji na ten temat, potwierdzając jedynie, że jeden z członków komisji w Kołobrzegu był „w niedyspozycji”.

ann/miastokolobrzeg.pl/radioszczecin.pl

Najnowsze artykuły

Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu

Śledź nas na Google News

Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News

Dziękujemy za przeczytanie!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.

Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych