Pod rządami Biedronia do szkół i przedszkoli w Słupsku ma trafić książka o homopingwinach

fot.youtube.pl
fot.youtube.pl

W rządzonym przez Roberta Biedronia Słupsku do szkół i przedszkoli w mieście ma trafić książka Justina Richardsona i Petera Parnella “Z Tango jest nas troje”. Publikacja przedstawia historię pary pingwinów samców, wspólnie wychowujących pisklę. Oswajanie z homoseksualizmem?

Z Tango jest nas troje – opowiadanie dla dzieci napisane przez Petera Parnella i Justina Richardsona z ilustracjami Henry’ego Cole’a. Ksiązka opisuje dwóch samców,pingwinów z Central Park Zoo w Nowym Jorku. Tworzyli oni przez 6 lat związek homoseksualny, po czym podrzucono im jajo do wysiadywania

—można przeczytać w opisie książki.

Jak informuje „Radio Słupsk” Anna Mrowińska - radna PiS napisała w tej sprawie list otwarty do dyrektorów placówek oświatowych. Prezydent Słupska Robert Biedroń prowadził kiedyś wydawnictwo, które wydało kontrowersyjną publikację. Biedroń reklamował także książkę o homopingwinach na swoim profilu na Facebooku.

Jest to publikacja jawnie promująca i propagująca zachowania homoseksualne, a także związki jednopłciowe. Pod hasłem “tolerancji” i “otwartości na inność” próbuje się w bezpardonowy sposób dokonać przewartościowania i zmiany myślenia młodych ludzi. Książka zawiera skrajnie radykalny, lewicowo-liberalny punkt widzenia, godzący w naturę człowieka, a przede wszystkim w rodzinę

—celnie punktuje radna Słupska.

Biedroń zbywa uwagi radnej i zachęca ją, by zajęła się sprawami samorządu. Prezydent Słupska nie chce komentować sprawy, przyznał jednak, że był wydawcą tej książki. Jego zdaniem nie jest ona w żaden sposób szkodliwa dla polskiej rodziny.

Zachęcam radnych do tego żebyśmy zajęli się ratowaniem finansów naszego miasta, żebyśmy zaczęli rozmawiać o problemach naszego miasta. Polska rodzina sobie poradzi, bo jak widać sobie radzi całkiem nieźle i nie potrzebuje do tego wsparcia radnych

—butnie stwierdził Robert Biedroń i uważa, że wszystko jest w porządku,

Tymczasem już jedno ze słupskich stowarzyszeń rozdawało książkę “Z Tango jest nas troje” rodzicom w ramach lekcji tolerancji. Następnym krokiem ma być oswajanie z homoseksualizmem małych dzieci. Ale czego można spodziewać się po prezydencie, który publicznie opowiada „Jestem coraz słabszym ekspertem od seksu. Mam 39 lat i powoli zaczynam zapominać co to jest seks”.

ann/radioslupsk.pl


Gender - groźna kulturowa inwazja!

Polecamy wSklepiku.pl książkę naszej publicystki Marzeny Nykiel „Pułapka Gender. Karły kontra orły. Wojna cywilizacji”.

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Krzysztof Bałękowski, Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska, Anna Wiejak.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.