Kaleta przypomniał komplementy Sikorskiego pod adresem ZEA
Kaleta przypomniał komplementy Sikorskiego pod adresem ZEA. "Lokaj z Chobielina robi dzisiaj Polakom wstyd na całą Europę"

Przypomnijmy, że w czwartek holenderski dziennik „NRC” napisał, że Sikorski otrzymuje rocznie 100 tys. dolarów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
„Sikorski, lokaj z Chobielina, robi dzisiaj Polakom wstyd na całą Europę” - napisał na Twitterze Sebastian Kaleta przypominając wpis b. szefa MSZ, w którym ten wychwala Zjednoczonej Emiraty Arabskie.
Kaleta odkopał na Twitterze Sikorskiego wpis, w którym europoseł zachwała Zjednoczone Emiraty Arabskie. Przypomnijmy, że w czwartek holenderski dziennik „NRC” napisał, że Sikorski otrzymuje rocznie 100 tys. dolarów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Rozmówcy liberalnej holenderskiej gazety twierdzą, że zachowanie Radosława Sikorskiego „podczas głosowań w połączeniu z płatnościami budzi podejrzenia”.
Jakie komplementy do Zjednoczonych Emiratów we wpisie Sikorskiego. No i pyk, jak informują holenderskoe media 100 tysięcy dolarów wpada mu do kieszeni. Sikorski, lokaj z Chobielina, robi dzisiaj Polakom wstyd na całą Europę
— napisał Kaleta, a do swojego wpis dołączył wpis Sikorskiego z 18 maja 2011 r. Co wtedy napisał b. szef MSZ?
Intensywnie z szejkiem Abdullahem, ministrem SZ ZEA o Iranie, demokratyzacji BW, Libii, inwestycjach w PL. Gdyby cały BW był jak ZEA!
— pisał Sikorski.
CZYTAJ WIĘCEJ:
