Tusk zapowiada, że zrobi porządek ale z Ruchem Obrony GranicTusk zapowiada, że zrobi porządek, ale nie z nielegalnymi imigrantami, a z Ruchem Obrony Granic

57a53802b82647c8a3145ef5bde77511.webp
Zgromadzenie w „Obronie Polskich Granic” na granicy polsko-niemieckiej w Lubieszynie / autor: PAP/Marcin Bielecki
FacebookTwitter

Internet jest wręcz zalany filmikami, na których widać jak po ulicach przygranicznych polskich miast i miasteczek przemieszczają się bez celu grupy śniadych młodych ludzi.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.