Morawiecki bezbłędnie o rządzie! Nawiązał do "Hirołsów"Morawiecki bezbłędnie o rządzie! Nawiązał do kultowych "Hirołsów". "Astrologowie ogłaszają, że symbolem powyborczego tygodnia..."

"Populacja trolli i teorii spiskowych zwiększa się".
Trzeba przyznać, że Mateusz Morawiecki „umie w internety”! Były premier, punktując Platformę Obywatelską i rząd Donalda Tuska, nawiązał do kultowych dla wielu graczy „Hirołsów”, czyli gry Heroes of Might and Magic III. Dlaczego?
Morawiecki pokazał grafikę z tej legendarnej wręczy gry, pokazując lekko przerobiony komunikat, który pojawia się zawsze na początku nowego tygodnia podczas turowej rozgrywki.
Ulubiona gra rządu. HOMM 3 – edycja elitarna
— napisał szef EKR w serwisie X, a we wspomnianym komunikacie z gry czytamy:
Astrologowie ogłaszają, że symbolem powyborczego tygodnia będą nowi członkowie PO. Populacja trolli i teorii spiskowych zwiększa się.
Do czego nawiązał były premier? Można się domyślić, że chodzi o powyborcze wzmożenie wokół teorii spiskowych nad rzekomymi, bądź nieznacznymi nieprawidłowościami.
olnk/X
