Popierany przez PiS obywatelski kandydat na prezydenta RP dr Karol Nawrocki zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym odnosi się do swojego kontrkandydata, który od dawna publicznie rozsiewa tęczową ideologię LGBT. „Jako naród jesteśmy tolerancyjni, ale nasze dzieci powinny być chronione przed ideologicznymi eksperymentami” - zaznaczył prezes IPN.
Karol Nawrocki wskazywał w zmieszczonym nagraniu na liczne przedsięwzięcia Rafała Trzaskowskiego, które przysporzyły przydomka „tęczowego Rafała”.
Polska biało-czerwona czy tęczowa? Rządząc w stolicy Rafał Trzaskowski stał się patronem radykalnych środowisk LGBT. Bierze udział w paradach, gdzie padają żądania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, a także przeznacza ogromne środki finansowe dla skrajnie lewicowych organizacji. To błąd. Jako naród jesteśmy tolerancyjni, ale nasze dzieci powinny być chronione przed ideologicznymi eksperymentami
— mówił Nawrocki.
Gwarantuję, że jako prezydent będę pilnował, aby Polska pozostała biało-czerwona
— zadeklarował.
CZYTAJ TEŻ:
maz/X
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/730553-kluczowy-wybor-nawrocki-polska-bialo-czerwona-czy-teczowa
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.