Rafał Trzaskowski oskarżył podczas debaty prezydenckiej „Super Expressu” Karola Nawrockiego o pozostawienie w Końskich biało-czerwonej flagi. Karol Nawrocki wyjaśnił, że zostawił ją tam po debacie, bo tak się robi, gdy zdobywa się jakieś miejsce, a jak zaznaczył prezes IPN, on wtedy „zdobył Końskie”. Ale to nie Nawrocki powinien się tłumaczyć, ale Trzaskowski!
CZYTAJ WIĘCEJ: RELACJA. Wyścig wyborczy nabiera tempa. To była pierwsza taka debata! Trzynastu kandydatów wzajemnie zadało sobie pytania
W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy tekturową biało-czerwoną flagę, która leży na podłodze w sali, gdzie było spotkanie Trzaskowskiego z mieszkańcami Końskich. Inna biało-czerwona flaga jest wetknięta w krzesło.
I kto tu porzucił flagę?
CZYTAJ WIĘCEJ:
kk/X/wPolityce.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/727978-oto-co-dzialo-sie-z-flagami-po-spotkaniu-z-trzaskowskim
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.