„W południe wszelkie operacje lotnicze na lotnisku w niemieckim Hamburgu zostały całkowicie wstrzymane. Nie będą odbywać się starty ani lądowania. Powodem alarmu jest groźba ataku na samolot z Teheranu” — poinformowała agencja dpa.
W związku z groźbą ataku na samolot ze stolicy Iranu, Teheranu, w poniedziałek całkowicie wstrzymano wszystkie operacje na lotnisku w Hamburgu. Od godziny 12.40 nie odbywają się żadne lądowania ani starty samolotów
— przekazała rzeczniczka lotniska.
edy/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/665909-pilne-grozba-ataku-na-lotnisko-w-hamburgu
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.