Wicepremier Sasin zwrócił uwagę na działania Ewy Kopacz w Brukseli. Przypomniał jej działa w kwestiach klimatycznych.
Sasin przekonuje, że była premier RP debatuje nad kwestią dyrektywy metanowej. Jego zdaniem, gdy Kopacz była szefową rządu, zgadzała się na wszelkie restrykcje dot. klimatu.
Apel Sasina
Wicepremier zaapelował do europosłanki PO, by „zrobić wreszcie coś dla Polski”.
Ewa Kopacz debatuje dziś w Brukseli nad dyrektywą metanową. Ta sama premier, która w minionych latach bezrefleksyjnie zgadzała się na wszystkie klimatyczne restrykcje, przegrywając za każdym razem interes Polski. Pani Ewo,śmiało! Dziś możecie zrobić wreszcie coś dobrego dla Polski
– czytamy w jego wpisie.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/644262-sasin-do-kopacz-mozecie-zrobic-cos-dobrego-dla-polski
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.