reparacje

Mularczyk: Wysłaliśmy raport o reparacjach do Kongresu USARaport o reparacjach wysłany do Kongresu i Senatu USA! Mularczyk: Ta problematyka musi być promowana na arenie międzynarodowej

e05f868874574a0cb19c8bc5aaf76272.webp
Arkadiusz Mularczyk / autor: Barbara Wojciechowska/MSZ
FacebookTwitter

Mularczyk powiedział w piątek na konferencji prasowej, że wciąż wiedza na temat reparacji wojennych od Niemiec, których domaga się Polska, jest zbyt mała.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.