Posłanka KO Klaudia Jachira postanowiła o sobie przypomnieć kolejnym żenującym happeningiem w Sejmie. Tym razem rozrzuciła papiery imitujące pieniądze. Okazuje się, że posłanka nie posprzątała po sobie, ale papiery po jej happeningu musiały zbierać pracownice Sejmu.
CZYTAJ TAKŻE:
W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące, jak panie pracujące w Sejmie sprzątają bałagan, którego narobiła posłanka Jachira.
Należy pamiętać, że wszystkie mniej lub bardziej wyszukane „eventy” w Sali Posiedzeń Sejmu RP najczęściej kończą się w ten sam sposób - pracą innych. Naprawdę z niektórych form ekspresji można zrezygnować
— skomentował całą sytuację Andrzej Grzegrzółka, szef Centrum Informacyjnego Sejmu.
tkwl/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/603741-jachira-zasmiecila-sejm-pracownice-musialy-posprzatac
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.