PSL ZA GRODZKIM

Kosiniak-Kamysz: Nie zagłosujemy za odwołaniem GrodzkiegoPSL murem za Grodzkim. Nie zagłosuje za odwołaniem marszałka. Kosiniak-Kamysz: To nie jest czas na dokonywanie zmian personalnych

ad984628de864609a383d374e0b31c3c.webp
Władysław Kosiniak-Kamysz / autor: Fratria
FacebookTwitter

"Trzeba szukać tego, co łączy, a nie, co jątrzy"- mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.