„Zaapelujcie do kogo możecie, by do szpitali tymczasowych zgłaszali się lekarze” – czytamy we wpisie wiceministra spraw zagranicznych.
Paweł Jabłoński odpowiedział na ataki opozycji, której liderzy krytykują walkę polskiego rządu z pandemią koronawirusa.
Potrzebni lekarze
Wiceszef MSZ zaapelował do liderów największych ugrupowań w Polsce, by wsparli rząd i zaapelowali do lekarzy, by ci zgłaszali się do pracy w szpitalach tymczasowych.
Drodzy politycy opozycji, panowie @szymon_holownia, @bbudka, @wlodekczarzasty,@KosiniakKamysz @krzysztofbosak i inni: walczymy dziś o każde życie. Pomóżcie w tym: zaapelujcie do kogo możecie, by do szpitali tymczasowych zgłaszali się lekarze. To jest dziś najważniejsze
– czytamy we wpisie Jabłońskiego na Twitterze.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/544558-jablonski-do-liderow-opozycjipomozcie-w-walce-o-kazde-zycie
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.