„Już tyle razy słyszałem o wymianie premiera, o zmianie w ogóle rządu, o przegranych wyborach PiS-u, że jakoś to większego wrażenia na mnie nie robi, w sytuacji, gdy to się powtarza dosyć regularnie” - przyznał rzecznik rządu Piotr Müller w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24, pytany o medialne spekulacje na temat przyszłości premiera Mateusza Morawieckiego.
Müller pytany oto, dlaczego w ostatnich dniach premier Morawiecki rzadziej się pokazuje publicznie, odpowiedział, że szef rządu skoncentrowany jest na przygotowywaniu „Nowego Ładu”.
CZYTAJ WIĘCEJ: Premier przedstawił założenia „Nowego Ładu”! Nie wykluczył dalszego „luzowania” obostrzeń: W tym tygodniu chcemy przedstawić zasady
Jesteśmy w sytuacji związanej z kryzysem koronawirusa, kryzysem gospodarczym. Przed nami wyzwania przede wszystkim na polu gospodarczym i właśnie dlatego premier w ostatnich tygodniach był nieco mniej aktywny medialnie, ponieważ kończymy przygotowanie strategii gospodarczej, tzw. Nowego Ładu właśnie po kryzysie gospodarczym
—podkreślił.
kk/TVN24
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/537401-zmiana-na-stanowisku-premiera-muller-odpowiada
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.