CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Waszczykowski: „Nie będę płakał po Merkel”
Witold Waszczykowski zwrócił uwagę na niektóre elementy niemieckiej polityki w ostatnim czasie, które nie przynoszą chwały ustępującej za kilka miesięcy kanclerz Angeli Merkel.
Nie będę płakał po Merkel. To był rok łamania prawa europejskiego, federalizacji Komisji, brutalnej realizacji niemieckich interesów ws klimatu, gazu, relacji z Chinami, promowania Rosjan, wypierania USA z Europy i osłabiania NATO
— napisał na Twitterze były minister spraw zagranicznych.
xyz/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/533214-ostatnie-oredzie-merkel-waszczykowski-nie-bede-plakal
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.