W domu Lecha Wałęsy nigdy biedy nie było. Jak w swojej książce napisała Danuta Wałęsa, przyszły prezydent i przyszły lider „Solidarności” grał w totolotka. Dzięki temu w latach 70-tych Wałęsowie urządzili sobie mieszkanie… Nawet jeśli sam były prezydent chciałby o tym zapomnieć, internauci nie zapominają. Rafał Ziemkiewicz zaznacza: Z okazji rocznicy pierwszego donosu Totolotek mógł jakieś obchody zorganizować.
CZYTAJ TEŻ:
Internauci nie zapominają
Rafał Dudkiewicz przypomniał, że obchodziliśmy 50. rocznicę pierwszego donosu Lecha Wałęsy.
Wpis doczekał się riposty Rafała Ziemkiewicza, który przypomniał sobie historię o wyjątkowym szczęściu Wałęsy do gier losowych.
Totolotek mógł jakieś obchody zorganizować…
—napisał publicysta.
Może zdrapka jubileuszowa to nie jest zły pomysł… Jednak to w sumie bardzo smutna rocznica.
aes/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/530989-ziemkiewicz-o-rocznicy-pierwszego-donosu-walesy
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.