Przed niespełna rokiem Agnieszka Pomaska wygrała proces z hejterem, który obrażał ją w internecie. Mówiła wtedy o walce z nienawiścią w polityce. Okazuje się, że te słowa nie mają znaczenia, gdy chodzi o premiera Mateusza Morawieckiego.
Szef rządu odwiedził dziś Gdańsk. Gdy składał wieniec przed pomnikiem Pomnikiem Poległych Stoczniowców, zwolennicy opozycji krzyczeli:
Mateuszek kłamczuszek. Pinokio. Chodź, porozmawiaj z nami – prawdziwymi Polakami.
Okazuje się, że zachowanie „prawdziwych Polaków” przypadło do gustu Agnieszce Pomaskiej. Posłanka Platformy udostępniła film na Twitterze. Zdarzenie nazwała „serdecznym przywitaniem” premiera.
mly/twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/505696-prawdziwi-polacy-pomaskiej-poslanka-po-zadowolona-z-hejtu
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.